PLNÍME SVÉ SNY


KDO JSME

Rodinné centrum Leťánek vzniklo v roce 2009 díky iniciativě novopečených maminek z Letů a Řevnic. Pořádalo mnoho velmi oblíbených pravidelných kroužků i odborných přednášek pro děti, dospělé i seniory. Děti zakládajícím maminkám odrostly, vrátily se do práce. a tak se postupem doby nabídka centra zúžila na vyhlášený POHÁDKOVÝ LES, který každým rokem 1. KVĚTNA přiláká stovky rodin z blízkého i dalekého okolí. Několikaměsíční příprava je odměněna radostí a úsměvem na tváři malých i velkých návštěvníků.

Na cestě z Karlíka do Letů to totiž žije:-) Různorodé pohádkové postavy, zapeklité úkoly pro děti i dospělé a velkolepý program v cíli na návsi v Letech potěší každého. Přijďte mezi nás.

HISTORIE

Všechno začalo v roce 2009. Bylo nás tehdy pět maminek z Letů a Řevnic, které se rozhodly založit rodinné centrum, kde se budou rozvíjet a vzdělávat nejen děti, ale i dospělí. Nikde v okolí nic podobného nebylo, a tak jsme se do toho pustily. Začátky nebyly snadné a dodnes vzpomínáme na to, jak před slavnostním otevřením centra žily úspěšným startem Leťánku celé naše rodiny – ať už šlo o kupování a dopravu koberce do herny, tvorbu webových stránek, modelování maskotů nebo shánění hraček. Všechno jsme zajišťovaly svépomocí a díky dobré vůli přátel a příbuzných. Ale povedlo se, a tak od roku 2009 Leťánek žije a snaží se neustále zlepšovat svoji nabídku tak, aby jeho malí i velcí klienti byli maximálně spokojeni. I proto začal náš spolek (původně občanské sdružení) RC Leťánek od roku 2015 působit kromě Letů i v Řevnicích.

Naše nabídka zahrnuje především:

  • pravidelné kroužky pro děti v doprovodu rodičů (zpívání, cvičení, tvoření a výtvarná činnost, jazykový a hudební rozvoj apod.) a společenské akce pro celé rodiny (dětské dny, mikulášské oslavy, karnevaly, besídky, Pohádkový les apod.);

  • přednášky a kurzy pro dospělé a seniory, jejichž hlavním smyslem je seberealizace a další vzdělávání v oblastech jako je např. zdravý životní styl, výchova, zdraví a psychologie osobního i rodinného života.

Po téměř šesti letech existence Leťánku je samozřejmě neustále co zlepšovat, ale máme také mnoho důvodů k radosti. Těší nás, že se neustále rozšiřuje databáze našich pravidelných návštěvníků, že se rozrůstá i náš „organizační a realizační“ tým, ale hlavně to, že naším rodinným centrem prošlo od roku 2009 již více než 10 tisíc dětí a rodičů a že se k nám stále vracejí.


Přijďte mezi nás i Vy! Těšíme se na Vás i Vaše děti ☺.

Tým RC Leťánek


Nástěnka

CHYSTÁME PRO VÁS


KVĚTEN1
POHÁDKOVÝ LES